Něco nového, něco modrého a něco zkaženého

Slíbili jsme co nový týden, do něco k zakousnutí. Tenhle týden to bude pohled přes rameno a malá sonda do toho, co děláme a jak to děláme.
Na našich stránkách průběžně přibývají informace o českých a slovenských fanzinech. Kde je to jen trochu možné, snažíme se informace získávat a ověřovat přímo od autorů/vydavatelů. Což je zdlouhavější postup, ale zato lepší, než mít „něco“ v „nějaké“ kvalitě. Cílem je mít pohromadě nejen informace o všech číslech – čerstvě třeba o slovenském kultu Termacolic Voice – ale i aspoň krátký rozhovor s vydavateli. Příklad zde: Deadman alias anonce Vratislavického alkoholického rachotu.
Ani to samozřejmě není konečná: rádi vám chceme materiály zpřístupňovat, opět po dohodě s tvůrci, ke čtení a případně ke stahování, prostřednictvím služeb jako Issuu.

A co můžete čekat další týdny?

15.4. rozhovor s tvůrci Telepatie
22.4. první čtení ke čtení a stažení
29.4. další díl rozhovorového maratonu Jak se kalila fanzinová ocel, tentokráte s Petrem Bidzinským, kterého většina lidí bude znát jako redaktora profi Whiplashe, ale už jen málokdo bude vědět, že stál za porevolučním fanzinem Metalmania 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *